Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı yeni tikili 95 m²

Bakı, Nəsimi · Səməd Vurğun küc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-131765 6
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

95.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 14

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Nəsimi rayonu Zabitlər Parkının yanında Səməd Vurğun kücəsində 14 mərtəbəli binanın 9 cu mərtəbəsində 3 otaq sahəsi 95 kvm olan təmirli mənzil satılır.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,421 AZN/m²

Ortadan 22.8% baha

Rayon ort: 3,600 AZN/m²

Nəsimi

3 600 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 12264 Yeni: 4153 Tələb: Aşağı
420 000 AZN
Kupçalı
Ə

Əhəd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi