Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92 m²

Bakı, Xətai · İlqar Zülfüqatov küçesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-181437 11
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

92.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 16

Təsvir

TAM ƏŞYALI KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI!!!H.Aslanov m/suna piyada 10deqiqelik mesafede. İlqar Zülfüqarov küçəsi Gənclik parkın yaxını.Elita restoranın yanı 16 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində 92 kvm qanuni 2 otaqdan 3 otaqa düzəlmiş super təmirli mənzil satılır.Qaz su işıq daimidir.İstilik kombidir.Mənzildə yaşayış olmayıb bütün əşyalar yenidir. SƏNƏD ÇIXARIŞ (Kupça) QİYMƏT: ƏŞYALI 249.000 AZN Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,707 AZN/m²

Ortadan 9.6% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
249 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elvin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi