Satılır 3 otaqlı yeni tikili 91 m²

Bakı, Masazır · Ipoteka.AZ

Satış EML-198622 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

91.00m²

Otaq sayı

3

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Masazır qəsəbəsi, Yeni Bakı kompleksiYeni tikili 9 mərtəbəli bina 2-ciı mərtəbə90.6kv 3 otaqlı mənzilƏşyalar mənzildə qalacaqSənəd KUPÇAKod: H3794Kompleksdə bütün lazimi komunal xidmətlər mövcuddurYaxınlıqda orta məktəb uşaq bağçası, avtobus dayanacağı və digər iaşə obyektləri yerləşirQeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,593 AZN/m²

Ortadan 1.6% baha

Rayon ort: 1,569 AZN/m²

Masazır

1 569 AZN/m²

Son 6 ay: -11.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.50%

Aktiv: 6879 Yeni: 2418 Tələb: Aşağı
145 000 AZN
Kupçalı
Q

Qasim Məmmədov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi