Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-186316 10
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 20

Təsvir

Ünvan: Xətai rayonu, Xətai metrosu, Nəcəfqulu Rəfiyev küçəsi. -Sahə: 90 kv/m. -Qiymət: 395.000 azn. -Mərtəbə: 20/14 -Təmir: Təmirli. -Sənəd: Müqavilə. -Qaz: Var. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Xətai metrosuna yaxın məsafədə yerləşən yeni tikili binada 3 otaqlı super təmirli mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir.Qaz, su, işıq daimidir.Binanın geniş həyəti,uşaqların oynaması üçün oyun meydançası,Hər blokunda 4 ədəd sürətli lifti,yerlatı 3 mərtəbə və yerüstü parkingi, 7/24 mühafizə sistemi var. Komissiya haqqı alıcı tərəfindən: 1%. Ətraflı məlumat üçün buyurub zəng edib və ya whatsappa yazıb əlaqə saxlaya bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,389 AZN/m²

Ortadan 46.6% baha

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
395 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi