Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Nərimanov · Nərimanov · YeniEmlak.AZ

Satış EML-186017 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

N.Nərimanov metrosuna -5 dəq məsafə ( piyada) Heydər Əliyev prospektinə -1dəq məsafə( piyada) Seven Star Rezidenc yaşayış kompleksi Qanuni 3 otaq..!!! Mərtəbə : 16/5 Otaq sayı: 3 QANUNİ (Sənədlə) Mətbəxin pəncərəsi var.... Düzəlmə (Predelka) DEYIL,,,,,,!!! Təmir səviyyəsi :Premium , dizayner nəzarəti Santexnika: CROHE ,ECA Keramoqranit : İspaniya Tavan: Kölgə,gizli profil Döşəmə :Parket Divarlar :Boya (İsveçrə) Tə mirdən sonra mənzildə yaşayış olmayıb.. Mənzil gün düşən tərəfə (cənuba) baxır....

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,756 AZN/m²

Ortadan 3.7% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
338 000 AZN
Kupçalı
H

Həbib

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi