Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Masazır · Tap.Az

Satış EML-106184 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

Masazir qəsəbəsi yeni baki yaşayiş kompilekisində KUPCA VƏ QAZİ olan 7 mərtəbəli binanin 5 - ci mərtəbəsində yerləşən qanuni 3 otaqli mənzil əşyasiz satilir. Mənzil yelcəkəndir 2 orta məktəb, avtobus dayanacaqi, baxca, marketlər, kurslar binaya yaxin məsafədə yerləşir. Qeyid müştəri tərəfindən ofis xidmət haqqi 1% təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,711 AZN/m²

Ortadan 9.2% baha

Rayon ort: 1,567 AZN/m²

Masazır

1 567 AZN/m²

Son 6 ay: -11.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -6.30%

Aktiv: 6154 Yeni: 1765 Tələb: Aşağı
154 000 AZN
M

Mehrac

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi