Satılır 3 otaqlı yeni tikili 90 m²

Bakı, Xətai · Həzi Aslanov qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-100858 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

90.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Qanuni 3 otaqlı mənzil satılır – şəhər və dəniz mənzərəsi ilə! Sizə təqdim edirik geniş, işıqlı və komfortlu mənzili: 3 otaq + ayrı mətbəx + 2 geniş balkon (istəyə görə 4 otağa çevirmək mümkündür) Saxlanç otağı (qladovka) əlavə rahatlıq təmin edir Məişət texnikası istisna olmaqla, bütün əşyalar qalır Komfort və texniki xüsusiyyətlər: Su və işıq daimidir Mərkəzi isitmə sistemi (binada qaz yoxdur, otopleniya) Yelçəkən və 5/16 mərtəbədə yerləşir Dənizə və şəhərə möhtəşəm panoramik mənzərə Bina haqqında: 1994-cü ildə ekspperimental layihə üzrə tikilib Hər mərtəbədə 3 geniş koridor Bina və mərtəbə təhlükəsizlik kameraları ilə qorunur Abad və sakit məhəllə Ətraf infrastruktur: Binanın arxasından bir neçə avtobus xətti keçir Yaxınlıqda 4 məktəb (Azərbaycan və rus sektoru) – 263, 24, 48, 98 Bağça, poliklinika, restoranlar və iri marketlər (Araz, Megastore, Oba) Metroya yalnız 1.3 km məsafə Ofis haqqı cəmi 1% Bu mənzil həm rahat yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,922 AZN/m²

Ortadan 35.8% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
173 000 AZN
Kupçalı
T

Tamilla xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi