Satılır 3 otaqlı yeni tikili 84.1 m²

Bakı, Yasamal · Yasamal rayonu, İnşaatçılar metrosu, Albalı uşaq baxçası · YeniEmlak.AZ

Satış EML-204511 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

84.10m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 15

Təsvir

Yasamal rayonu, İnşaatçılar metrosu, Albalı uşaq baxçasının yanında 3 otaqlı, yeni təmirdən çıxmış mənzil təcili satılır. Mənzilin sahəsi 84.1 kv.m-dir. Mənzilin təmiri zamanı yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub, bütün işlər zövqlə və səliqəli şəkildə görülüb. Mənzildə yaşayış olmuyub. Mənzil geniş və işıqlı otaqlara sahibdir. Rahat planlanmaya malikdir və yaşayış üçün ideal seçimdir. Bina çox səliqəli və prestejli binadır. Bloklar daim təmiz saxlanılır, geniş və müasir blok sistemi mövcuddur. Binada sürətli liflər quraşdırılıb. Həm ailə yaşayışı, həm də yatırım üçün çox əlverişli variantdır. Mənzilin sənədi çıxarış yəni (Kupça) dır. Daha ətraflı məlumat üçün bizimlə əlaqə saxlayin.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,235 AZN/m²

Ortadan 23.8% sərfəli

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
188 000 AZN
Təmirli Kupçalı
D

Dostlar

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi