Satılır 3 otaqlı yeni tikili 83 m²

Bakı, Yasamal · Müstəqillik küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-196920 1
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

83.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

2 / 16

Təsvir

HAZIR DAXİLİ İPOTEKA... İŞ YERİ VƏ ARAYIŞ TƏLƏB OLUNUR.. Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi, Asan Xidmətin arxasında, Kristal Abşeronun inşa etdiyi, Park Yasamal layihəsində, yeni tikili 16-mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 83-kv.m olan QANUNİ 3-Otaq mənzil satılır. Bina premiumdur (Alqı-satqıdan sonra 10-15 günə tam təmirli təhvil veriləcək). Qaz, su, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir. İlkin ödəniş 81.190-Manat, 20-il 2218-manat, 15-il 2395-manat, 10-il 2716-manat, 5-il 4211-manat ödəməklə mənzilə sahib ola bilərsiz. Bu günə faizsiz qalıq borc 189.340-manatdır. Qeyd; Mənzil nəğd şəkildə də satıla bilər! Bütün otaqlarının pəncərəsi tam vitrajdır. Binanın geniş həyəti, 24-saat mühafizə, yeraltı parkinq xidməti mövcuddur, bütün infrastukturlara yaxın ərazidə yerləşir. Sənədi Kupçadır (ÇIXARIŞ)!!! Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Şirkət komissiyası 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

978 AZN/m²

Ortadan 66.5% sərfəli

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.00%

Aktiv: 8111 Yeni: 1520 Tələb: Aşağı
81 190 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Rəmşad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi