Satılır 3 otaqlı yeni tikili 83 m²

Bakı, Suraxanı · Abbas Fətullayev küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-173263 1
16 dəq piyada Xalqlar Dostluğu metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

83.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 14

Təsvir

Menzil 14 mertebeli binanin 5 ci mertebesinde yerleshir.Menzilin umumi sahesi 79kvmdir ve ela temirlidir.Temirden sonra menzilde yashayish olmayib.Binanin etrafinda mekteb ushaq baxcasi ve marketler yerleshir.senetler cixarish kupca ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,145 AZN/m²

Ortadan 12.3% baha

Rayon ort: 1,910 AZN/m²

Suraxanı

1 910 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.70%

Aktiv: 3365 Yeni: 868 Tələb: Aşağı
96 216 EUR
178 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əfruzə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi