Satılır 3 otaqlı yeni tikili 82 m²

Bakı, Xətai · İlqar Musayev küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192436 5
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

82.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 20

Təsvir

KUPÇALI VƏ İPOTEKAYA TAM YARARLI!!!! . Əhmədli metrosu yaxınlığında premium 3 otaqlı mənzil satışda. Müasir MTK-da, 3-cü blokda yerləşən bu mənzil sakit və rahat mühiti ilə seçilir. Geniş və funksional planlanma, keyfiyyətli təmir və dərhal yaşayış imkanı təqdim edir. Mənzil yelçəkən deyil, lakin işıqlı və komfortludur. Bütün kommunal xətlər fasiləsizdir. Pəncərələrdən açılan şəhər mənzərəsi mənzilə əlavə dəyər qatır. Əhmədli metrosuna cəmi 15 dəqiqəlik məsafədə yerləşməsi gündəlik həyat üçün böyük üstünlükdür. . Qeyd: Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,110 AZN/m²

Ortadan 29.6% sərfəli

Rayon ort: 2,995 AZN/m²

Xətai

2 995 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
173 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mövlan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi