Satılır 3 otaqlı yeni tikili 73 m²

Bakı, Bakıxanov · Bakıxanov qəs. · Tap.Az

Satış EML-267666 2
10 dəq piyada Qara Qarayev metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

73.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

Razin, Asan xidmətin yanı, 8 mərtəbəli apartman tipli binanın 7-ci mərtəbəsində, ümumi sahəsi 73kv olan, 2 otaqdan 3 otağa düzəlmiş, yaxşı təmirli mənzil satılır.Sənəd çıxarışdır (kupça). Qaz,su,işıq daimidir.İstilik sistemi kombidir. Ətraflı məlumat üçün zəng edin. Satışda və icarədə təmirli,təmirsiz mənzillərimiz və obyektlərimiz mövcuddur.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,329 AZN/m²

Ortadan 31.3% sərfəli

Rayon ort: 3,392 AZN/m²

Bakıxanov

3 392 AZN/m²

Son 6 ay: -0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.70%

Aktiv: 2400 Yeni: 1051 Tələb: Aşağı
170 000 AZN
I

İnvest Home Nizami

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi