Satılır 3 otaqlı yeni tikili 70.5 m²

Bakı, Nizami · Bəkir Çobanzadə küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198334 1
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

70.50m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 16

Təsvir

TƏCİLİ SATIŞ — Qarayevdə Orbita MTK-da Premium Mənzil! Qara Qarayev metrosu yaxınlığında, Orbita MTK layihəsi 15 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsi 3 otaqlı, dizayner təmirli mənzil Yüksək keyfiyyətli materiallarla möhtəşəm təmir Tam əşyalı təqdim olunur – alıb dərhal köç! Geniş, işıqlı otaqlar və ideal planlama Kompleksin üstünlükləri: 24/7 mühafizə və komendant xidməti Məktəb, market, aptek, restoran – hamısı yaxınlıqda Rahat və təhlükəsiz yaşayış mühiti Qiymət: 295.000 AZN (SON deyil))) Alqı-satqıdan qısa müddət sonra açarlar təhvil veriləcək Belə fürsət nadir olur – əldən qaçırmayın! Əlaqə saxlayın! СРОЧНАЯ ПРОДАЖА — Премиальная квартира в Orbita MTK! Рядом с Qara Qarayev metrosu, жилой комплекс Orbita MTK 9 этаж из 15 3-комнатная квартира с дизайнерским ремонтом Качественный дорогой ремонт Продаётся со всей мебелью и техникой – заходи и живи Просторная и светлая планировка Преимущества комплекса: Круглосуточная охрана Вся инфраструктура рядом Комфортная и безопасная среда Цена: 295.000 AZN ( ne ОКОНЧАТЕЛЬНО) Ключи передаются в короткие сроки после сделки Отличная возможность — не упустите! Звоните!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,184 AZN/m²

Ortadan 38.5% baha

Rayon ort: 3,021 AZN/m²

Nizami

3 021 AZN/m²

Son 6 ay: +2.6%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
295 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ü

Ülvi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi