Satılır 3 otaqlı yeni tikili 70 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəs. · Tap.Az

Satış EML-234895 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

Masazır qəsəbəsi, Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində 70kv sahəsin olan 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzil 6 mərtəbəli binanın 5 ci mərtəbəsində yerləşir. Mənzilin kupçası var. Kompleksdə su, işıq, istilik sistemi var. Qeyd: Müştəri tərəfdən ofis zəhmət haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,314 AZN/m²

Ortadan 16.4% sərfəli

Rayon ort: 1,573 AZN/m²

Masazır

1 573 AZN/m²

Son 6 ay: -11.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -7.80%

Aktiv: 7505 Yeni: 2799 Tələb: Aşağı
92 000 AZN
M

Mais

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi