Satılır 3 otaqlı yeni tikili 66 m²

Bakı, Binəqədi · Həmdəm Ağayev Küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-171221 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

66.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 15

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Alıb Kirayə Vermək Üçün İdeal Variant! Azərbaycan Golf Federasiyası Və Çinarlı Otel Yaxınlığında Yeni Tikili Premium Binada Ümumi Sahəsi 66 KV Olan 2 Otaqdan 3 Otağa Düzəlmə Əla Təmirli Mənzil Satılır.Sənədi Müqavilə.Mənzilin Yaxınlığında İaşə,Ticarət Obyektləri,Aptek,Mağaza Və S.Yerləşir.Qaz,İsti\Soyuq Su,İşıq Daimidir.İstilik Sistemi Kombidir Ətraflı Məlumat Üçün Əlaqə Saxlaya Bilərsiniz Şirkətin Xidmət Haqqı(Alıcı Tərəfdən) - 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,576 AZN/m²

Ortadan 8.9% baha

Rayon ort: 2,365 AZN/m²

Binəqədi

2 365 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
170 000 AZN
Kupçalı
E

Emil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi