Satılır 3 otaqlı yeni tikili 63 m²

Bakı, Nizami · Azər Manafov 60 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-177895 9
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

63.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 17

Təsvir

Əla təmirli mənzil qanuni 2 otağlı studiya tipli 3 otağlıya düzəlmə.Mənzildə yaşayış olmayıb tam yaşayışlı bina qazı suyu işığı daimidir.Qara Qarayev metrosuna məsafəsi 100 metr.Mənzilə istənilən vaxt baxmağ olur.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,571 AZN/m²

Ortadan 16.3% baha

Rayon ort: 3,071 AZN/m²

Nizami

3 071 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
225 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elan sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi