Satılır 3 otaqlı yeni tikili 172 m²

Bakı, Yasamal · Hüseyn Cavid · Ev10.Az

Satış EML-254735 1
12 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

172.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

7 / 17

Kombi

Var

Təsvir

EKSKLUZİV TƏKLİF!!! ELMLƏR AK,HÜSEYN CAVİD,OLYMPUS!!! 3 OTAQ,SKVAZNOY,TƏMİRSİZ!!!

Elmlər Akademiyası,Hüseyn Cavid prospekti,Mothercare ilə üz-üzə yerləşən,Olympus yeni tikilisinin 7-ci mərtəbəsində,sahəsi 172 kv olan,3 otaqlı təmirsiz mənzil satılır.Təbii qazı,işığı və suyu daimidir.Mənzilin ideal proyekti var.Bütün otaqlar işıq görür.Mənzil skvaznoydur.Mənzilin 3 sanuzeli var.Binanın avtoparkingi və sürətli liftləri var.Mənzilin sənədi isə müqavilədir!!! ALICI ÜÇÜN OFİS XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR!!! REAL ALICILAR ƏLAQƏ YARATSIN!!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,000 AZN/m²

Ortadan 2.5% baha

Rayon ort: 2,928 AZN/m²

Yasamal

2 928 AZN/m²

Son 6 ay: +0.9%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 12506 Yeni: 4253 Tələb: Aşağı
516 000 AZN
Ş

Şahsultan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi