Satılır 3 otaqlı yeni tikili 163 m²

Bakı, Xətai · Xətai ray,Mərkəzi Bulvar kuç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-260165 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

163.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 20

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Dəyərli Müşterilərimiz Binanin Özundə 1-kv ,4000 Azn Teklif olunur ,Çox Çox Tecili Satilir !!! Ağ Şəhər ,Nobel Tower 20 mertebeli binanin 5-ci mərtəbəsində umumi sahesi 163kv Qanuni 3 otaqli Temirsiz Mənzil Tecili Satilir Mənzili Rahat Şəkildə 3-otaqdan 4-otaqa Düzətmək Mümkündür Ətrafli melumat üçun zeng edin Şikretin xidmet haqqi 1% teşkil edir Qeyri Ciddi İnsanlar Narahat etməsin !!!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,000 AZN/m²

Ortadan 33.5% baha

Rayon ort: 2,997 AZN/m²

Xətai

2 997 AZN/m²

Son 6 ay: +4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.10%

Aktiv: 20238 Yeni: 6813 Tələb: Aşağı
652 000 AZN
Kupçalı
Ü

Ümüd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi