Satılır 3 otaqlı yeni tikili 157 m²

Bakı, Xətai · Mərkəzi Bulvar küc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-265799 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

157.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 20

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR .Xətai raynu, M.Bulvar kücəsi AQ ŞƏHƏR.,Xətai metro/s-nın yaxınlığı yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 157 kv.m olan 3 otaqlı pod moyak mənzil satılır..Binada ,su,işıq daimidir.infrastuktur olaraq çox əlverişli yerdə yerləşir,yaxınlıqda məktəb ,baxça,marketlər bir çox iaşə obyektləri mövcuddur.Ətraflı məlumat üçün zəng edə bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,045 AZN/m²

Ortadan 35% baha

Rayon ort: 2,996 AZN/m²

Xətai

2 996 AZN/m²

Son 6 ay: +4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.10%

Aktiv: 20513 Yeni: 6884 Tələb: Aşağı
635 000 AZN
Kupçalı
C

Cəlal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi