Satılır 3 otaqlı yeni tikili 155 m²

Bakı, Yasamal · Moskva pr · YeniEmlak.AZ

Satış EML-167576 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

155.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 16

Təsvir

Mənzil 20 Yanvar metrosuna 5-6 dəq lik məsafədə olan Meşə parkının yaxınlığında yerləşir. 16\14-ü 3 otaq əla təmirli və tam əşyalı, Su, qaz, işiq daimidir. Balkon qarşisi aciqdir. Sənəd kupça Real müştərilə qiymətdə razılaşma olacaq Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,387 AZN/m²

Ortadan 18.3% sərfəli

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
370 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
F

Fərid

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi