Satılır 3 otaqlı yeni tikili 152 m²

Bakı, Nəsimi · Ənvər Hüseynov · Ev10.Az

Satış EML-258573 1
8 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

152.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 20

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Şok, Qiymət Endirildi!!!! GÖZƏL MƏNZİLSATIŞDADIR! ALMAĞA GECİKMƏYİN! Bina yerləşir 8 noyabr metrosuna 5 dəqiqəlik məsafədə, "Yaşıl ada" baxçasının yanında, Azər Əliyev, Həsən Əliyev küçəsinə məhlədən keçedi olan, prestijli yaşayış kompleksində. Binanın yeraltı qarajı, parkinq üçün sahəsi, uşaqların oynaması üçün meydançası, dükünlar və s. Mənzil YELÇƏKƏN, gözəl, işıqlı, yaxşı təmirli, parket döşəməli, qanuni 3 otaqlı, geniş mətbəxi, çox böyük dəhliz-holu, 2 böyük sanitar qovşağı (biri yataq otağında) və 2 ədəd balkonu. Əşyalar (elektrotexnika xaric) qiymətə daxildir. Real alıcıya mənzilə baxdıqdan sonra ENDİRİM MÜMKÜNDÜR! İPOTEKAYA YARARLIDIR! OFİS HAQQI alıcıdan-1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,368 AZN/m²

Ortadan 34% sərfəli

Rayon ort: 3,590 AZN/m²

Nəsimi

3 590 AZN/m²

Son 6 ay: -4.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 12654 Yeni: 4431 Tələb: Aşağı
360 000 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi