Satılır 3 otaqlı yeni tikili 150 m²

Bakı, Yasamal · Mirəli Seyidov küçəsi · Ev10.Az

Satış EML-120898 1
3 dəq piyada Elmlər Akademiyası metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

150.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TƏCİLİ...!!! KUPÇALI+İPOTEKAYA YARARLI..!!! Elimlər Metrosuna piyada məsafədə..!! Qanuni 3-otaqlı Podmayak mənzil satışa təqdim olunur...!!! Binada QAZ+SU+İŞİQ daimdir..!!

Binanın Geniş həyəti yeraltı qarajı səssiz sürətli liftləri və 7/24 mühafizsə mövcudur...!!!

Real alıclar ətaflı məlumat üçün zənglə əlaqə saxlaya bilər...!!!

ŞİRKƏTİN XİDMƏT HAQQI 1% TƏŞKİL EDİR...!!!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,467 AZN/m²

Ortadan 15.9% sərfəli

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
370 000 AZN
Kupçalı
R

Rövşən bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi