Satılır 3 otaqlı yeni tikili 148 m²

Bakı, Xətai · Süleyman Vəzirov küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-186233 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

148.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 16

Təsvir

Ünvan: Xətai rayonu, Xətai metrosu, Süleyman Vəzirov küçəsi. -Sahə: 148 Kv/m. -Qiymət: 430.000 Azn. -Mərtəbə: 16/5 -Təmir: Təmirli. -Sənəd: Çıxarış(Kupça). -Qaz: Var. Xətai metrosuna yaxın məsafədə yerləşən yeni tikili binada 3 otaqlı super təmirli mənzil satılır. İstilik sistemi kombidir. Mənzildə 1 sanuzel 1 sanitar qovşaq var Qaz, su, işıq daimidir. Binanın geniş həyəti qapalı həyəti var ,Hər blokunda 2 ədəd sürətli lifti ,yerlatı parkingi, 7/24 mühafizə sistemi var. Komissiya haqqı alıcı tərəfindən: 1%. Ətraflı məlumat üçün buyurub zəng edib və ya whatsappa yazıb əlaqə saxlaya bilərsiz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,838 AZN/m²

Ortadan 4.7% sərfəli

Rayon ort: 2,979 AZN/m²

Xətai

2 979 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
420 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Elan Sahibi

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi