Satılır 3 otaqlı yeni tikili 140 m²

Bakı, Xətai · Məhəmməd Hadi küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198352 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

140.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI.. Xətai rayonu, Həzi Aslanov mst yaxınlığında 16 mərtəbəli yeni tikilinin 12-ci mərtəbəsində qanuni 3otaqlı ümumi sahəsi 140 kvm olan mənzil satılır. Təmir zamanı keyfiyyətli materiallardan istifadə edilib. Mənzil əşyalı satılır, əşyalar səliqəli və yenidir. Qaz, su, işıq daimi Sanuzel və hamam ayrılıqda, Kondisionerler paltaryuyan qabyuyan qalir Binada 2 lift mövcuddur. Binanın altında parkin var. Şirkət haqqı alıcıdan 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,107 AZN/m²

Ortadan 29.6% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
295 000 AZN
Kupçalı
N

Nicat m

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi