Satılır 3 otaqlı yeni tikili 140 m²

Bakı, Nərimanov · Faiq Yusifov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-114218 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

140.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

5 / 18

Təsvir

Təcili satılır... İpotekaya yararlı... Nərimanov rayonu, Faiq yusifov kücəsində, Akkord yaşayış kompleksində ümumi sahəsi 140kvm olan, qanuni 3 otaqdan ibarət 18 mertebeli binanın 5-ci mertebesində yerləşən mənzil satılır. Mənzil əşyalı satılır. İşıq,su , qaz daimidir. Binanın səliqəli və qapalı həyəti,mühafizə xidməti,kamera sistemi,yeraltı parkinqi var. Binada sakinlərin təhlükəsizliyi və istirahəti üçün hər bir şərait mövcuddur. Çox gözəl həyəti: uşaq meydancası, idman meydançası, besedkalar, çoxlu yaşıllıq. Çox sakit həyət.İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli ərazidə yerləşir. Yaxında məktəblər, baxça, supermarketlər, klinikalar, metro və avtobus dayanacaqları və digər iaşə obyektləri mövcuddur.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,929 AZN/m²

Ortadan 25.2% sərfəli

Rayon ort: 3,917 AZN/m²

Nərimanov

3 917 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
410 000 AZN
Təmirli Kupçalı
S

SEVİNC XANIM

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi