Satılır 3 otaqlı yeni tikili 138 m²

Bakı, Yasamal · İnşaatçılar metrosunun yaxınlığı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-175851 11
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

138.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 20

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

? İnşaatçılar metrosu yaxın məsafədə, Bravo Marketin üstündə yerləşən yeni tikili binada ? 3 otaqlı ? Tam təmirli ? bəzi əşyalı ? Rahat və funksional planlama ? Qaz, su, işıq daimidir ? Bina infrastrukturu çox əlverişlidir – yaxınlıqda marketlər, məktəb, bağça və digər zəruri obyektlər mövcuddur. ✨ Həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçim! ? Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,971 AZN/m²

Ortadan 1.6% baha

Rayon ort: 2,923 AZN/m²

Yasamal

2 923 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
410 000 AZN
Kupçalı
C

Cəlal

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi