Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m²

Bakı, Nərimanov · Qurban Pirimov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-151099 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 17

Təsvir

ŞƏHƏRİN TAM MƏRKƏZİNDƏ DƏYƏRİNDƏN UCUZ SATILAN KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI MƏNZİL Nərimanov rayonu, Qurban Pirimov küçəsində, Gənclik və 28 May metrolarının, ADA Universitetinin yaxınlığında yerləşən 16 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 130 kv.m olan tam əşyalı 3 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Mənzil yüksək keyfiyyətli materiallarla təmir olunub, geniş və işıqlı otaqlara malikdir. Təmir zamanı zövqlü dizayn və keyfiyyət ön planda saxlanılıb. Mənzildə komfortlu yaşayış üçün bütün şərait yaradılıb və əşyalarla birlikdə satılır. İstilik sistemi kombidir. Bina qaz, su və işıqla fasiləsiz təmin olunub. Sənədi çıxarışdır (kupça) və ipotekaya tam yararlıdır. Ətrafında məktəb, uşaq bağçası, supermarketlər, ictimai iaşə obyektləri və digər zəruri infrastruktur mövcuddur. Nəqliyyat baxımından çox əlverişli ərazidə yerləşir. Ofis haqqı: 1% — alıcı tərəfindən Qeyd: Zəngə cavab verilməzsə, zəhmət olmasa WhatsApp vasitəsilə əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,548 AZN/m²

Ortadan 9% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
479 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Murad Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi