Satılır 3 otaqlı yeni tikili 135 m²

Bakı, Xətai m/s yanı · Emlak.Az

Satış EML-072274 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

135.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

15 / 20

Təsvir

Alyans MTK-da 3 otaqlı, tam təmirli, əşyalı və çıxarışlı mənzil.

Şəhərin tam mərkəzində, Dənizkənarı Bulvar və Port Baku’ya ən yaxın ərazidə yerləşən müasir tikili olan Alyans MTK-da 3 otaqlı şəxsi mənzil satılır.

Binanın geniş həyəti, uşaq meydançası, marketi, idman salonu və yeraltı qarajı vardır.

Mənzil bütün əşyaları ilə birlikdə satılır. İki ədəd sanitar qovşağı, isti döşəmə, bütün otaqlarda kondisioner və s. vardır.

135kv 15/20 Mərtəbə

Xidmət haqqı alqı satqı məbləğinin 1%i

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,185 AZN/m²

Ortadan 15.9% sərfəli

Rayon ort: 3,788 AZN/m²

Xətai m/s yanı

3 788 AZN/m²

Son 6 ay: +0%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0%

Aktiv: 596 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
430 000 AZN
Təmirli Kupçalı
N

Nahid Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi