Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m²

Bakı, Nərimanov · Heydər Əliyev prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-111036 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

130.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 19

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Nərimanov metrosunun yaxınlığında, keçmiş “Kosmos“ mağazasının və təzə “BTI“ nin yanında, yenitikili binada, qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin 2 sanitar qovşağı, 2 eyvanı var. İstilik sistemi kombidir, döşəməsi parketdir. Bəzi əşyalar qalır. Blokunda 3 ədəd sürətli liftləri, həyətində uşaq meydançası və s. vardır.Çıxarışı var (çıxarışda sahəsi 111 kv.m.). (Ofis haqqı 1% ).

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,231 AZN/m²

Ortadan 42.8% sərfəli

Rayon ort: 3,901 AZN/m²

Nərimanov

3 901 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
290 000 AZN
Kupçalı
A

Asif m.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi