Satılır 3 otaqlı yeni tikili 130 m²

Bakı, Xətai · AQ Şəhər · YeniEmlak.AZ

Satış EML-110123 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

130.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

8 / 8

Təsvir

AĞ ŞƏHƏR, Qarabağ Atları meydanının yaxınlığında yerləşən binadanin 8-ci mərtəbəsində, Dəniz mənzərəli 3 otaqlı,4-də peredelka idyal şəkildə mümkündü poq mayak 130 kv. sahəsi olan mənzil satılır. Yaxşı planirovkası var, skvoznoydu, həm həyitə həmdə küçəyə pənçərələri var. Girişinə yüksək keyfiyyətli mərmər döşənib. Binanın altında avtodayanacaq , mühafizə olunan həyətində uşaq və idman meydançaları var. Bina qazla təchiz olunub. Çıxarışı var. İpotekiyaya yararlı Əlavə məlumat ücün zəng edə bilərsiniz Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,077 AZN/m²

Ortadan 36.6% baha

Rayon ort: 2,985 AZN/m²

Xətai

2 985 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
286 486 EUR
530 000 AZN
Kupçalı
Ə

Əlvanə xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi