Satılır 3 otaqlı yeni tikili 129 m²

Xırdalan, Xırdalan · Xırdalan ş. · Tap.Az

Satış EML-235020 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

129.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

Bazarın yanında qanuni 3otaqlı 4ə düzəlmə kupçalı təmirli mənzili təcili satılır 16mərtəbəli binanın 13cü mərtəbəsində

Ofis haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,442 AZN/m²

Ortadan 7.9% sərfəli

Rayon ort: 1,566 AZN/m²

Xırdalan

1 566 AZN/m²

Son 6 ay: -0.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 2338 Yeni: 1163 Tələb: Aşağı
186 000 AZN
A

Aysel

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi