Satılır 3 otaqlı yeni tikili 129 m²

Bakı, Yasamal · Zahid Xelilov Kuc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-175823 11
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

129.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

17 / 18

Təsvir

Emrland Place yasayis Kompileksinde qanuni 3 otaq Skvaznoy Seher ponaramasi olan remontsuz ev satilir suyu isiqi qazi daimadir Kupcalidir Ipotekaya yararlidir gun dusendir bu erazide bu qiymete ev yoxdur evde temir isleri gedir isteyen olsa remont edib versinler o zaman qiymet 350000 min olacaq Elmler metrosuna 3 deqiqelik mesafededir Huseyin Cavid Musabekob parkina yaxindir Almaz parkin yanidir 2 suretli lifti qaraji var Xidmet haqqi 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,395 AZN/m²

Ortadan 18% sərfəli

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
309 000 AZN
Kupçalı Əşyalı
M

MALIK MUELLIM

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi