Satılır 3 otaqlı yeni tikili 128 m²

Bakı, Nəsimi · Xan Şuşınski küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-260058 1
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

128.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 14

Təsvir

GÖZƏL BAKI YAŞAYIŞ KOMPLEKSİ İPOTEKAYA YARARLIDIR _____ Köhnə Nəsimi bazarı və Tibb Universitetinin yaxınlığında yerləşən “Gözəl Bakı” yaşayış kompleksində ideal layihəli qanuni 3 otaqlı, tam təmirli mənzil satılır. Mənzildə 2 hamam-tualet mövcuddur — biri yataq otağında, digəri isə ümumi istifadədə yerləşir. Binada qaz, su, işıq daimidir. Çox geniş və abad həyətyanı sahə, iki mərtəbəli yeraltı qaraj mövcuddur. Real alıcıya yerində endirim olacaq. Mənzilə baxiş və satişdaki digər mənzilərlə bağli zəng edin. Xidmət haqqı 1% alıcı tərəfdən.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,477 AZN/m²

Ortadan 3.8% sərfəli

Rayon ort: 3,614 AZN/m²

Nəsimi

3 614 AZN/m²

Son 6 ay: -4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.20%

Aktiv: 13599 Yeni: 5034 Tələb: Aşağı
445 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
H

Heydər Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi