Satılır 3 otaqlı yeni tikili 122 m²

Bakı, Nərimanov · F.Xoyski kucesi 20 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-200938 1
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

122.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 16

Təsvir

Ekskluziv satis.Genclik metrosuna yaxin qazli ve kupcali binada esyali ela temirli ve temirden sonra yasanmamis sahesi 123 kv olan 3 otaqli menzil satilir.Ofis haqqi 1 faizdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,811 AZN/m²

Ortadan 2.4% sərfəli

Rayon ort: 3,903 AZN/m²

Nərimanov

3 903 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
465 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
A

Anar bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi