Satılır 3 otaqlı yeni tikili 122 m²

Bakı, Binəqədi · Həmdəm Ağayev küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-150904 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

122.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

3 / 9

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI SUPER TƏMİRLİ PRESTİJLİ TİKİLİ. GREENVİLLE RESİDENCE, 9 mərtəbəli binanın 3-cü mərtəbəsində yerləşir. Qanuni 3 otaq. İdeal proyekt. Sahəsi 121 kvm, Qaz su işıq daimidir. Sənəd Çıxarış (Kupça), Əşyalı satılır. Bahalı materiallar və əşyalardan istifadə olunub. 3 ədəd sürətli və səssiz lift, Bina təhlükəsizlik kameraları ilə 24/7 nəzarətdədir. Binanın həyətinda stadion uşaqlar üçün oyun meydançaları, Qaçış və velosiped zolaqları, İdman zalları, 24/7 supermarketlər, Bütün infrastruktur residens daxilində mövcuddur. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlayın, Ofis xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,377 AZN/m²

Ortadan 0.5% baha

Rayon ort: 2,365 AZN/m²

Binəqədi

2 365 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5868 Yeni: 1768 Tələb: Aşağı
290 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
S

Seymur bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi