Satılır 3 otaqlı yeni tikili 122 m²

Bakı, Yasamal · Zahid Xəlilov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-135493 1
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

122.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 16

Təsvir

EKSKLÜZİV MƏNZİL ! ! ! BAZAR DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ ! ! ! İPOTEKAYA TAM YARARLI ! ! ! . Elmlər Akademiyası metrostansiyasının və Yasamal Parkının yaxınlığında, yerləşən yeni tikili binada qanuni 3 otaqlı, geniş, yaxşı təmirli mənzil satılır ! ! ! İstəyə uyğun əşyalı və ya əşyasız satıla bilər. Mənzilin gözəl mənzərəsi var. . Mənzilin bütün otaqlarına gün işığı düşdüyü üçün, çox işıqlı və ürəkaçandır ! Kombi istilik sistemi mövcuddur. . Şirkət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,951 AZN/m²

Ortadan 0.6% baha

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
360 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
F

Famil bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi