Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m²

Bakı, İnşaatçılar · İnşaatçılar m. · Tap.Az

Satış EML-241058 1
4 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

ÇOX GÖZƏL MƏNZİL SATIŞDADIR! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Bina yerləşir İnşaatçılar metrosunun çıxışında. Ətrafında həyat üçün lazım olan bütün komunikasiyalar mövcuddur. Yeraltı qarajı, mühafizə və s. Mənzil:13 mərtəbəli binanın 10 mərtəbəsində, binanın əla təmirli, gözəl, işıqlı, qanuni 3 otaqlı, böyük mətbəxi, 2 balkonu, 2 sanitar qovşağı və geniş dəhlizi. Əşyaların bir qismi qiymətə daxildir. REAL ALICIYA mənzilə baxdıqdan sonra ENDİRİM MÜMKÜNDÜR! İPOTEKAYA YARARLIDIR! Tələsin Sizində şəhərin mərkəzində, metronun yanında eviniz olsun!!! İPOTEKAYA YARARLIDIR!!! OFİS HAQQI alıcıdan-1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,933 AZN/m²

Ortadan 2.4% baha

Rayon ort: 2,865 AZN/m²

İnşaatçılar

2 865 AZN/m²

Son 6 ay: +10.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +4.50%

Aktiv: 6926 Yeni: 2758 Tələb: Aşağı
207 059 USD
352 000 AZN
E

Emin Aslanov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi