Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m²

Bakı, Xətai · Xudu Məmmədov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-176327 8
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

6 / 16

Təsvir

Xətai rayon Həzi Aslanov metrosunun yanında,Xudu Məmmədov küçəsində yerləşən yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 6-cı mərtəbəsində,ümumi sahəsi 120 m kv olan qanuni 3 otağlı təmirli mənzil satılır.Mənzildə qaz,su,işıq daimidir.Binada 2 ədəd sürətli lift mövcuddur və tam işlək vəziyyətdədir.İnfrastruktur cəhətdən çox əlverişli yerdədir, ətrafında bir neçə məktəb, baxça, supermarketlər mövcüddur.Mənzilin sənədi Kupça (Çıxarış).Dövlət ipotekasına yararlıdır.Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.Real alıcıya endirim olacaq.Ofis xidmət haqqı alıcı tərəfindən 1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,192 AZN/m²

Ortadan 26.4% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
142 162 EUR
263 000 AZN
Təmirli Kupçalı
H

Hüseyn bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi