Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m²

Bakı, Nərimanov · Fəxrəddin Əsədov küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-115212 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

11 / 17

Təsvir

TƏCİLİ SATIŞ! 17 mərtəbəli yaşayış kompleksinin 11-ci səviyyəsində yerləşən, ümumi sahəsi 120 m² olan geniş və funksional 3 otaqlı mənzil təklif olunur. Yaşayış sahəsi yüksək keyfiyyətlə təmir edilib və bütün mebel-texnika ilə birlikdə təqdim edilir. Otaqlar işıqlı, planlaşdırma isə olduqca rahatdır. Üstünlüklər: Kommunikasiya xətləri fasiləsizdir (su, qaz, elektrik) Rəsmi çıxarış mövcuddur İpoteka üçün yararlıdır İnkişaf etmiş ərazi və rahat yerləşmə Yaxınlıqda: Sağlam Ailə Medical Center, National Prime Hospital, MediStyle Hospital İstirahət zonaları: Nərimanov Parkı, Chinar Park, Əli və Nino Parkı Nərimanov metro stansiyası piyada təxminən 10 dəqiqə məsafədə yerləşir Qiymət: 366 000 AZN (real alıcı ilə razılaşma mümkündür) OFİS HAQQI: 1% (alıcı tərəfindən ödənilir) Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. Yaşayış üçün ideal seçim!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,050 AZN/m²

Ortadan 21.8% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
366 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
L

Lacin Xanim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi