Satılır 3 otaqlı yeni tikili 120 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəs. · Tap.Az

Satış EML-091068 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

120.00m²

Otaq sayı

3

Təsvir

ƏŞYALI SATILIR,Masazir qəsəbəsi qurtuluş 93 yashayiş, kompleksində, umumi sahəsi 120kv.m olan 3-otaqli,təmirli mənzil satilir.Mənzil 6 mərtəbəli binanin 5 ci mərtəbəsində yerləsir. Menzil Yelçeken mənzildir. (TEMİRSİZ MƏNZİLİN QİYMETİNE SATILIR. ) mənzilin KUPÇASİ var. Qiymət. 1210000₼

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,008 AZN/m²

Ortadan 34.9% sərfəli

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
121 000 AZN
E

Emin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi