Satılır 3 otaqlı yeni tikili 118 m²

Bakı, Nizami · Özbekistan · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194357 1
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

118.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 17

Təsvir

Qarayev metroya yaxin 32/12 sayli mekdebin yani temiri yaxsi gir yaşa evdir sekilde gorunduyu kimdir binada qaz kupca var ipatekaya yararlidir yaninda mekdeb baxca var metroya 5 deqiqe mesafedier piyada kimin bashqa suali varsa zeng Edib etrafli maraqlana biler

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,627 AZN/m²

Ortadan 14.5% sərfəli

Rayon ort: 3,071 AZN/m²

Nizami

3 071 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 9697 Yeni: 2806 Tələb: Aşağı
310 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Reshad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi