Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı yeni tikili 118 m²

Bakı, Nərimanov · N.Nərimanov ray,Dəmirçizadə kuç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-000118 42
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

118.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

13 / 19

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Deyerli Müşterilərimiz 1- Aya Kupça Verilir!!!!! ?Ünvan:Bakı. N.Nerimanov ray/Genclik -M ?N.Nərimanov ray,Əbdüləzəl Dəmirçizadə kuc ?QAZ və Sened:Muqavilə ,yaxin aylarda Kupça veriləcək!!!! ?çox çox əla təklif? Qiymət:390000AZN.. ?növ. YENİ TİKİLİ. ?mərtəbə. 19/13 mərtəbə ?otaq sayı. - (3 Otaq ). ?ümumi sahə. 118-kv. ?təmir. Super . ?istilik sistem. KOMBİ su işıq qaz daimi. ?brend. Firma məhsullarla təmir olunub. ?parket döşəmə ?holl mətbəx sanuzellər isti döşəmə. ?1 S/Q var. Aksesuarlar . ?2 lift.Təmiz və mərmər bloklar. ?Yeraltı qaraj. Böyük həyət. . ?24 saat mühafizə. Müşahidə kameraları.. ?yaxında. Market. Məktəb. Metro. ?Əlavə sual üçün zəng ?xidmət. 1%. ?başlanğıc qiymət. 390000azn

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,305 AZN/m²

Ortadan 15.9% sərfəli

Rayon ort: 3,929 AZN/m²

Nərimanov

3 929 AZN/m²

Son 6 ay: -17.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -21.40%

Aktiv: 16610 Yeni: 5766 Tələb: Aşağı
390 000 AZN
Kupçalı
Ü

Ümüd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi