Satılır 3 otaqlı yeni tikili 115 m²

Bakı, Xətai · Xocalı Prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-235351 1
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

14 / 16

Təsvir

“Xətai” metrosunun yaxınlığında yerləşən prestijli Lepələr MTK yaşayış kompleksində geniş və xüsusi aurası ilə seçilən mənzil satışdadır. Yeni tikilmiş 16 mərtəbəli binanın 14-cü mərtəbəsində yerləşən 3 otaqlı mənzil zövqlü əl təmiri ilə fərqlənir. Geniş planlanması, hündür tavanı və gün işığını bol qəbul edən otaqları evə çox rahat və isti atmosfer qazandırır. Mənzil mebellərlə birlikdə təqdim olunur və əlavə xərc tələb etmədən birbaşa yaşayış üçün hazır vəziyyətdədir. Kompleks tam yaşayışlıdır. Qaz və çıxarış (kupça) mövcuddur. Binada 24 saat mühafizə xidməti, yeraltı və yerüstü avtodayanacaq, uşaqlar üçün oyun meydançası yaradılıb ki, bu da ailəli yaşayış üçün əlavə komfort təmin edir. Xətai metrosuna yaxın yerləşməsi gündəlik həyatı olduqca rahat edir. Ərazi məktəb, bağça, market, restoran və şəhərin əsas istiqamətlərinə rahat çıxışı ilə seçilir. Həm yaşayış, həm də yatırım baxımından dəyər qazanan lokasiyalardan biridir. Bu tip geniş, aura verən və baxımlı mənzillər bazarda çox nadir təklif olunur. Ətraflı məlumat və video təqdimatı üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,217 AZN/m²

Ortadan 7.6% baha

Rayon ort: 2,991 AZN/m²

Xətai

2 991 AZN/m²

Son 6 ay: +3.8%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.20%

Aktiv: 19281 Yeni: 6240 Tələb: Aşağı
370 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
V

Vüsal Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi