Satılır 3 otaqlı yeni tikili 115 m²

Bakı, Yasamal · Murtuza Muxtarov kuc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-204487 1
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 18

Təsvir

Seherin Merkezinde Caspian Plazanin Yaninda OMD xestexanasinin duz yani Murtuza muxtarov kucesinde qanuni 3 otaq tam esyali kupcali Ipotekaya yararli menzil satilir suyu isiqi qazi daimadir gun dusendir 18 mertebeli binanin 12 ci mertebesindedir Nizami metrosuna ayaqla 3 deqiqelik mesafededir 2 suretli lifti qaraji var umumi 115 kv/m yaxin sahesi var gun dusendir TAM ESYALIDIR Ipotekaya yararlidir ütün mebel və avadanlıqları var, paltaryuyan, qabyuyan, 4 ədəd kondisioner, Tv və sair, bir sözlə tam gir yaşa. 2 hamam var, jakuzi vanna və duş. 24 saat qoruma və binanin yeraltı parkingi var. istəsəniz rahat 1500 manata icarəyə verə bilərsiniz XIDMET HAQQI 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,122 AZN/m²

Ortadan 6.8% baha

Rayon ort: 2,924 AZN/m²

Yasamal

2 924 AZN/m²

Son 6 ay: +0.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -4.00%

Aktiv: 8111 Yeni: 1520 Tələb: Aşağı
359 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Malik

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi