Şəkil yoxdur

Satılır 3 otaqlı yeni tikili 115 m²

Bakı, Yasamal · Ipoteka.AZ

Satış EML-131070 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

115.00m²

Otaq sayı

3

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

İnşaatçilar və 20 Yanvar m/s arasi, Şərifzadə kuces, Tusi klinikasi yaxinligi, yeni tikili QAZLI ve KUPCALI binada, umumi sahesi 115 kv m olan 3 otaqli menzil satilir. Mertebe 16/6, yaxsi temir, doseme parket, qurasdirilmis metbex mebeli, su, isiq daimidir, istilik sistemi kombi. Butun senedler qaydasindadir. Yaxinliqda usaq bxcasi, mekteb, dayanacaq, market ve diger iashe xidmeti obyektleri yerlesir. Между м/с Иншаатчылар и 20 Января, по улице Шарифзаде, рядом с клиникой Туси, в новостройке с ГАЗОМ и КУПЧЕЙ, продается 3-комнатная квартира общей площадью 115 кв. м. Этаж 16/6, хороший ремонт, полы паркет, встроенная кухонная мебель, свет, вода круглосуточная, система отопления комби. Все документы в порядке. Рядом находятся детский сад, школа, парковка, рынок и другие предприятия общественного питания.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,478 AZN/m²

Ortadan 15.5% sərfəli

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
285 000 AZN
Kupçalı
S

Samir müəllim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi