Satılır 3 otaqlı yeni tikili 114 m²

Bakı, Nizami · Elşən Süleymanov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-193396 1
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

114.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

9 / 11

Təsvir

Neftçilər və Xalqlar Metrosu yaxınlığında Metroya cəmi 10 dəqiqəlik məsafədə yerləşən mənzil əşyalı satılır. Mənzil haqqında: Təmirli 114 m² 3 otaq qanuni Rahat yaşayış üçün bütün şərait mövcuddur. Sənəd çıxarışdır ipotekaya yararlıdır. Yanında Məlhəm Hospital, Podium Mall, Kfc, Məktəb, Bağçalar, 7\24 Marketlər mövcuddur. Real alıcı ilə razılaşma mümkündür. Maraqlananlar zəng edə və ya WhatsApp vasitəsilə əlaqə saxlaya bilərlər. Ofis haqqı: 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,193 AZN/m²

Ortadan 27.4% sərfəli

Rayon ort: 3,020 AZN/m²

Nizami

3 020 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
250 000 AZN
Təmirli Kupçalı
H

Hande xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi