Satılır 3 otaqlı yeni tikili 114 m²

Bakı, Xırdalan · Emlak.Az

Satış EML-064533 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

114.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

4 / 6

Qiymət / m²

1,184 AZN/m²

Ortadan 25.6% sərfəli

Rayon ort: 1,592 AZN/m²

Xırdalan

1 592 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.40%

Aktiv: 1175 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
135 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Mulkiyyetci (Mülkiyyətçi)

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi