Satılır 3 otaqlı yeni tikili 110 m²

Bakı, Səbail · Tofiq Məmmədov küç · Ev10.Az

Satış EML-204215 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

110.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

18 / 19

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Mənzil Badamdar qəsəbəsinin ən prestijli yaşayış komplekslərindən birində Olympus Park Badamdar” yaşayış kompeksində yerləşir. 19/18-ci mərtəbəsi 110 kvm, qanuni 3 otaq qarderobu var. Pol yeni model parket, isti pol , yeni aksesuarlar, mənzildə yaşayış olmayıb. Binada 3 sürətli lift, yeraltı qaraj var. KUPÇA var, İPOTEKAYA yararlıdır. Yerləşmə lokasiyası çox idealdır. 3, 31 , 29 , 53 nömrəli avtobusların dayanacağı , iri supermarketlər var ətrafında (Araz,BazarStore,TamStore) yanında məktəb, bağça, xəstəxanalar yerləşir. Real müştərilə qiymətdə razılaşmaq olar. Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,791 AZN/m²

Ortadan 23.9% sərfəli

Rayon ort: 3,667 AZN/m²

Səbail

3 667 AZN/m²

Son 6 ay: +16.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +19.20%

Aktiv: 2883 Yeni: 824 Tələb: Aşağı
307 000 AZN
Təmirli Kupçalı
F

Fərid

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi