Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
110.00m²
Otaq sayı
3
Təsvir
Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində umumi sahəsi 110 kv m olan 3 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 6 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Mənzil yelçəkəndir və parka baxır. Mənzilde BƏZİ əşyalar qalacaq. Daxili kredit yoxdur❌ Barter yoxdur❌ Kupca var. Qiymət 149000 azn♻️ 👤İLKİN.♻️
Xəritə
Bazar analitikası
1,355 AZN/m²
Ortadan 13.1% sərfəli
Rayon ort: 1,559 AZN/m²
1 559 AZN/m²
Son 6 ay: -12.3%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -11.30%