Satılır 3 otaqlı yeni tikili 109 m²

Bakı, Nizami · Nazli sadliq sarayinin yaxinligi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-113577 1
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

109.00m²

Otaq sayı

3

Mərtəbə

12 / 18

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Nizami rayonu Elsen Suleymanov kucesi. Neftciler metrosundan ayaqla 15 deqiqelik mesafede 18 mertebeli yeni tikili binanin 12-ci mertebesinde umumi sahesi 109 kvadrat olan 2 otaqdan 3 otaga duzeldilmis temirli menzil satilir. Menzil deyilen qiymete bezi esyalari ile birlikde satilir. Elave melumat ucun zeng edin. Ofisin xidmet haqqi alici terefinden 1 faiz teskil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,202 AZN/m²

Ortadan 27.1% sərfəli

Rayon ort: 3,020 AZN/m²

Nizami

3 020 AZN/m²

Son 6 ay: +2.5%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.20%

Aktiv: 7044 Yeni: 1326 Tələb: Aşağı
240 000 AZN
Kupçalı
E

Elcin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi